reklama - spolupráceOkrem maloobchodnej tlače zabezpečujeme aj tlač pre rôzne organizácie za veľkoobchodné ceny. Táto služba je prioritne určená pre reklamné agentúry, grafické štúdiá, konštrukčné a architektonické kancelárie.

V prípade, že požadujete ústretovosť, kvalitu, zodpovednosť, operatívnosť a priaznivé ceny – neváhajte nás kontaktovať.

Mobil: 0905 155 403 alebo na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

konica reklama

V našej prevádzke - budova Lekárne Tisovec na Daxnerovej ulici - Vám ponúkame služby tlače a kopírovania.
Tlač zabezpečujeme v závislosti od priania zákazníka a rozsahu prác na počkanie alebo na objednávku.
Zabezpečujeme maloformátovú tlač, veľkoformátovú tlač, tlač fotografií, tlač na reklamné predmety či tlač na textil. Samozrejmosťou je skenovanie a kopírovanie dokumentov.

Prevádzkové hodiny:
Pondelok – Piatok od 10.00 do 12.00      od 13.00 do 15.00

Tešíme sa na Vašu návštevu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky na mobilnom čísle 0905 155 403 alebo na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

graphtec reklamaRezaná fóliová grafika nájde svoje upltanenie hlavne v oblasti reklamy a propagácie. Využíva sa hlavne na polep výkladov, výrobu bannerov a reklamných dosiek alebo slúži na nalepenie na rôzne produkty. Rezanie plotrom nájde svoje uplatnenie pri výrobe samolepiek, nažehľovacích fólií, reflexných samolepiacich fólií i flourescentých nápisov.

Rezanie realizujeme na plotri XXXX s pracovnou šírkou (samozrejme, je možné ju násobiť). Stačí ak si u nás vyberiete z ponúkaných vysokokvalitných fólií. Či si už vyberiete interiérové, exteriérové alebo reflexné fólie, zaručujeme Vám vysokú kvalitu prevedenia a trvanlivosť výrobku.
Po vyrezaní na plotri Vám, samozrejme, zabezpečíme separáciu a montáž na prenosovú fóliu.

epson f2000Na základe Vašej požiadavky Vám vyrobíme potlač trička s vlastným motívom. Tričko s vlastným logom nemusíte využiť len ako darček pre svojich klientov či známych, môžete ho využiť napríklad aj ako pracovný odev.
Pri organizácii rôznych akcií, športových podujatí, detských táborov alebo firemných večierkov je tričko s motívom akcie priam nevyhnutnosťou.
Vyberáme pre Vás čo najkvalitnejší značkový textil, ktorý Vám vieme zabezpečiť v širokej škále odtieňov a veľkostí.
Samozrejmosťou je vysokokvalitná plnofarebná, vrátane bielej farby, priama tlač na textil.

Zverte túto prácu nám, Vám zostane len vybrať si motív, druh a farbu textilu a umiestnenie loga.

tlaciaren 400x225V prípade, že nám vyslovíte dôveru a vložíte realizáciu zákazky veľkoformátovej tlače do našich rúk, môžete očakávať kompletný servis s použitím najmodernejších technológií. Pre nás nie je rozhodujúce, či potrebujete vytlačiť jeden plagát alebo celú reklamnú kampaň.  Pre každého zákazníka máme pripravený zodpovedný prístup pri realizácii jeho zákazky. Prioritou ostáva zabezpečenie kvalitnej a trvanlivej tlače na vybraný druh materiálu či už ide o papier, plátno alebo fóliu.

Samozrejmosťou sú pre nás plagáty, reklamné či mesh bannery, nálepky na výklad, dopravné prostriedky, tabule, veľkoformátové fotky či fototapety. V neposlednom rade dokážeme zabezpečiť tlač projektovej dokumentácie pre konštruktérov či architektov.

Ak chcete mať realizáciu Vašej zákazky celkom pod kontrolou, zabezpečíme pre Vás pred realizáciou schválenie náhľadu výsledného produktu. Takto môžeme spoločne konzultovať finálnu podobu, požitý materiál či odtiene a sýtosť farieb.

V rámci finalizácie veľkoplošnej tlače zabezpečujeme: rezanie na formát, orez plottrom, zváranie bannerov, spevnenie okrajov, aplikácia ôk, laminovanie do šírky 155cm, lepenie fólií na plast, dopravné prostriedky, tabule, výklady, steny.
Samozrejmosťou je zabalenie a doručenie na Vami požadovanú adresu.