Veľkoplošná tlač

V prípade, že nám vyslovíte dôveru a vložíte realizáciu zákazky veľkoformátovej tlače do našich rúk, môžete očakávať kompletný servis s použitím najmodernejších technológií. Pre nás nie je rozhodujúce, či potrebujete vytlačiť jeden plagát alebo celú reklamnú kampaň. Pre každého zákazníka máme pripravený zodpovedný prístup pri realizácii jeho zákazky. Prioritou ostáva zabezpečenie kvalitnej a trvanlivej tlače na vybraný druh materiálu či už ide o papier, plátno alebo fóliu.

Samozrejmosťou sú pre nás plagáty, reklamné či mesh bannery, nálepky na výklad, dopravné prostriedky, tabule, veľkoformátové fotky či fototapety. V neposlednom rade dokážeme zabezpečiť tlač projektovej dokumentácie pre konštruktérov či architektov.

Ak chcete mať realizáciu Vašej zákazky celkom pod kontrolou, zabezpečíme pre Vás pred realizáciou schválenie náhľadu výsledného produktu. Takto môžeme spoločne konzultovať finálnu podobu, požitý materiál či odtiene a sýtosť farieb.

V rámci finalizácie veľkoplošnej tlače zabezpečujeme: rezanie na formát, orez plottrom, zváranie bannerov, spevnenie okrajov, aplikácia ôk, laminovanie do šírky 155cm, lepenie fólií na plast, dopravné prostriedky, tabule, výklady, steny.
Samozrejmosťou je zabalenie a doručenie na Vami požadovanú adresu.

Máte záujem o naše služby? 

Napíšte nám správu

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Mám záujem o
Súhlas